Komu z nas nie marzy się własny domek w pięknej, zacisznej okolicy, gdzie można odpocząć od codziennego zgiełku? Kto nie chciałby mieszkać w solidnym, nowoczesnym i po prostu ładnym domu? Wszystko to jest teraz w zasięgu ręki!

Domy na sprzedaż Sulików – Siewierz

Istniejące nowe osiedle domków jednorodzinnych SULIKÓW w Siewierzu-Sulikowie, w części południowej ok. 4km od centrum miasta Siewierz, powiat będziński, województwo śląskie.
To wyjątkowe osiedle zostało zbudowane z myślą o rodzinach, które z jednej strony cenią sobie spokój i komfort we własnym domu, z drugiej zaś, bardzo ważną rzeczą jest dla nich możliwość łatwego i szybkiego dostania się do dużych miast. Przy dzisiejszym zagonionym trybie życia nie tylko możliwość wypoczynku w komfortowym, zacisznym otoczeniu ale również bardzo dobra komunikacja jest przecież na „wagę złota”!

Lokalizacja osiedla Sulików

Doskonała lokalizacja istniejącego Osiedla Sulików gwarantuje błyskawiczny dojazd w kierunku aglomeracji miejskich w stronę Katowic, Częstochowy, Kielc. W promieniu 40km znajdują się największe miasta regionu: Katowice, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Myszków, Częstochowa.

W odległości około 10km w kierunku zachodnim zlokalizowany jest Port Lotniczy w Katowicach-Pyrzowicach.

Położenie w charakterystycznej strefie miasta, pozwala przyszłym mieszkańcom na relaks i oderwanie się od miejskiego zgiełku, a niedaleka odległość od zbiornika wodnego Przeczyce, gwarantuje niezapomniane atrakcje i to nie tylko latem! Otaczające przyroda sprzyja błogiemu odpoczynkowi a także aktywnej formie spędzania wolnego czasu – znaleźć tu można tereny idealne np. na wycieczki piesze i rowerowe. Siewierz-Sulików to również świetna baza wypadowa do zwiedzania całej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, kuszącej turystów mnóstwem przyrodniczych atrakcji.

siewierz_mapa_pzt