Fundamenty

Wybudowane domki jednorodzinne na Osiedlu Sulików, są niepodpiwniczone, posadowione na ławie fundamentowej na podsypce żwirowej. Posadzka stanu zerowego izolowana przeciwwilgociowo na podsypce z piasku z wstępną wylewka betonową, ocieplona styropianem o grubości 10cm (łącznie z garażem).

Dach, stropy

Dachy wielospadowe, pokryte dachówką cementową w kolorze czarnym. Konstrukcja dachowa: więźba dachowa impregnowana dwukrotnie środkami solnymi, wykonana pod pokrycie dachowe z dachówki firmy CREATON. Więźba dachowa z ułożoną folią paro przepuszczalną i paroizolacyjną i dociepleniem wełną mineralną URSA PURE ONE o grubości 20 cm oraz oknami dachowymi firmy ROTO.
Wełna mineralna URSA PURE ONE nie zawiera formaldehydu, jest niepalna, gwarantuje wysoki poziom ochrony przez hałasem, komfort termiczny i akustyczny a także poprawia jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń.

Stropy piętra żelbetowe monolityczne z wieńcami, balkony i tarasy żelbetowe wylewane; schody wewnętrzne drewniane.
Strop parteru – wylewka cementowa; docieplony styropianem o grubości 3cm.

Ściany zewnętrzne

Ściany zewnętrzne wykonane z pustaków ceramicznych firmy KERAM, budynek został docieplony styropianem o grubości 20cm, otynkowany tynkiem silikonowym w kolorze białym.

Ściany wewnętrzne nośne oraz działowe

Ściany wewnętrzne nośne wykonane są w technologii monolitycznej i tradycyjnej z pustaka ceramicznego KERAM. Ściany wewnętrzne działowe wykonane z pustaka ceramicznego KERAM. Ściany wewnętrzne w pomieszczeniach poddasza i parteru pokryte zostaną tynkiem cementowym i gipsowym wykonane sposobem maszynowym.

Stolarka okienna i drzwiowa.

Stolarka okienna i balkonowa wykonana została w technologii trój-szybowej; kolorystyka zewnętrzna: antracyt; kolorystyka wewnętrzna: biały.

W domkach jednorodzinnych zamontowane zostały ocieplone, antywłamaniowe drzwi wejściowe malowane w kolorze antracytowym na zewnątrz i wewnątrz.
W garażu zamontowane zostały panelowe bramy garażowe w kolorze antracytowym z systemem automatycznego otwierania.

Parapety zewnętrzne, obróbki blacharskie

Parapety zostały wykonane z blachy w kolorze antracytowym o szerokości uniemożliwiającej powstawanie zacieków. Wykonane zostały kompletne obróbki z blachy powlekanej wraz z montażem rynien i rur spustowych.

Instalacje

Domki jednorodzinne wyposażone zostały w instalacje:

– instalacja elektryczna wraz z tablicą rozdzielczą i osprzętem,
– wewnętrzna instalacja wody,
– instalacja ogrzewania podłogowego oraz instalacja grzejnikowa wraz z zamontowanymi grzejnikami,
– ścieki bytowe będą odprowadzane do zbiorników na nieczystości ciekłe zlokalizowane na poszczególnych działkach (szambo o poj. 10m3).

Pomożemy w uzyskaniu najbardziej korzystnego finansowania!